Webbyt
Webbyt
UUDISED  
Webbyt
LASTEAIAST  
Webbyt
LAPSEVANEMALE  
Webbyt
KONTAKTID  
EST  l  RUS
LASTEAED RUKKILILL


         
 
Webbyt
Webbyt ÕPPE- JA KASVATUSTEGEVUS
Webbyt
Webbyt
Õppekava
Webbyt
RÜHMAD
Webbyt
Tasandusrühm
Webbyt
Päevare˛iim
Webbyt
Tunniplaan
 
Webbyt

Tunniplaan

Webbyt
KK 31.08.18 nr 1-3/27         TUNNIPLAAN 2018-2019.õa                       TUNNIPLAAN 2018-2019.õa                                
   1. "Vikerkaar" 2."Kellukesed" 3. "Karikakrad" 4. "Rõõmsakesed" 5. "Pihlakad" 6. "Tähekesed"   7."Rõõmsad lapsed" 8. "Mesilased" 9. "Lepatriinud" 10. "Liblikad" 11. "Rohutirtsud" 12. "Päikene" 13. "Rukkilill" 14. "Meelespead" 15. "Jaaniussike"    
  Zdanovitš I. Tšerepanova L Khisamutdinova O Reva M Derba K Kruusimaa L.   Valiakhmyatova R Kivgazova J Jabloneva N Simotjuk O Ivonina M Zabelo N. Plešankova V. Kanavchenko T. Ovsjannikova O    
  Silickene I. Donskaja I. Nikolajeva I Volgina J Kotšemazova N Semjonova S   Somova I Pikul A. Atškasova I Šalašina N Borisova V Mitskevitš J Mikityuk T Koltsova N Dušakova E    
  Liikumine Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 8.50 Mina ja keskkond 9.15 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond   Eesti keel 9.00 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond Mina ja keskkond 9.30 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 9.00 Mina ja keskkond 9.00  
esmaspäev Mina ja keskkond Keel ja kõne 9.30 Muusika 9.30 Eesti keel 10.00 Eesti keel 9.30 Liikumine   Mina ja keskkond 9.30 Keel ja kõne 9.30 Kunst Matemaatika 9.00 Kunst 9.30 Muusika 9.00 Muusika 16.00 Liikumine 9.25 Kunst 9.15  
      Muusika 10.30   Kunst 10.30 Kunst 10.00     Kunst 10.00 Kunst 10.00   Liikumine 16.00 Muusika 10.00 Kunst     Liikumine 16.00    
      Logopeed 15.40     Liikumine 15.10                              
                                                         
  Muusika 8.45 Kunst 9.00 Eesti keel 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Matemaatika   Muusika 9.05 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne Kunst 9.00 Liikumine 9.00 Eesti keel 8.40 Matemaatika 9.00 Kunst 9.00 Keel ja kõne 9.00    
teisipäev Matemaatika Matemaatika 9.30 Liikumine 9.30 Liikumine 10.30 Matemaatika 9.30 Kunst   Keel ja k]ne 9.40 Muusika 10.00 Eesti keel 10.00 Muusika 9.30 Eesti keel 9.30 Matemaatika Kunst 9.20 Muusika 15.45 Muusika 15.30    
  Kunst Liikumine 10.00 Matemaatika 10.00   Muusika 11.40       Eesti keel 10.30 Muusika 10.30 Keel ja kõne 15.45 Matemaatika 10.00 Kunst          
                                               
                                                               
  Kunst Kunst 9.00 Kunst 9.00 Matemaatika 9.00 Eesti keel 9.00 Muusika   Liikumine 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne Eesti keel 8.40 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Kunst 9.00    
kolmapäev Keel ja kõne Keel ja kõne 9.30 Muusika 9.45 Eesti keel 9.30 Kunst 9.30 Kunst   Kunst 9.40 Liikumine 9.30 Liikumine 10.00 Kunst  9.00 Muusika 10.05 Muusika 9.20 Muusika 16.00 Matemaatika 9.25 Liikumine 16.00    
      Eesti keel 10.00 Keel ja kõne 10.10 Kunst 10.00 Liikumine 10.30       Kunst 10.00 Kunst Liikumine 16.00   Liikumine            
      Logopeed 15.40   Muusika 10.35                            
                                                             
  Muusika 8.45 Kunst 9.00 Liikumine 9.00 Keel ja kõne 9.00 Matemaatika 9.00 Keel ja kõne   Muusika 9.05 Matemaatika 9.00 Matemaatika Muusika 9.30 Eesti keel 9.00 Keel ja kõne Kunst 9.00 Kunst 9.00 Matemaatika 9.00    
neljapäev Kunst Keel ja kõne 9.30 Eesti keel 9.30 Matemaatika 9.30 Keel ja kõne 9.30 Kunst   Matemaatika 9.30 Kunst 9.30 Muusika 10.00 Keel ja kõne 9.00 Liikumine 9.30 Kunst Liikumine 9.30 Muusika 15.45 Muusika 15.30    
      Liikumine 10.00 Kunst 10.00 Liikumine 10.30 Muusika 10.30 Liikumine   Keel ja kõne 10.00 Eesti keel 10.00 Eesti keel 10.30   Kunst 10.05            
      Logopeed 15.40                                              
                                                               
  Keel ja kõne Keel ja kõne 8.50 Kunst 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Muusika   Liikumine 9.00 Vaatlemine ja uurimine  Keel ja kõne Eesti keel 9.00 Keel ja kõne 9.00 Eesti keel 8.40 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00 Keel ja kõne 9.00    
reede Liikumine Muusika 9.20 Keel ja kõne 9.40 Kunst 9.20 Kunst 9.30 Keel ja kõne   Eesti keel 9.30 Liikumine 9.30 Liikumine 10.00 Kunst 9.30 Kunst 9.30 Hommikuring Liikumine 9.20 Liikumine 9.25 Kunst 15.20    
      Eesti keel 10.00   Muusika 10.00 Keel ja kõne 10.00     Kunst 9.55 Muusika 15.30 Kunst     Liikumine          
      Logopeed 15.40                                        
                                                               
Koostas õppealajuhataja Olga Naydenova